Dworek Nad Pilicą
Łejkówka Wake Park
PolskiEnglish

Konferencje

Cisza i spokój panujące wokół Dworku sprzyjają koncentracji i pracy. Położenie Dworku w centralnej Polsce, 75 km na południe od Warszawy, oraz bezpośrednie położenie na brzegiem rzeki Pilica zapewniają idealne warunki do zorganizowania konferencji.
 
Znajdujące się w odległości 1 km od Dworku Nad Pilicą nieczynne lotnisko z płytą betonową(pas startowy o długości 2,5 km. i szerokości około 250 m.)stwarza idealne warunki do zorganizowania szkoleń dla firm motoryzacyjnych. Obiekt dysponuje w pełni przeszkloną salą konferencyjną, z pięknym widokiem na rzekę oraz możliwością wjazdu samochodów z parkingu do wewtątrz.
 
Sala nad stawem
 
Przestronna sala konferencyjna dla 50 osób posiada wszystko, co potrzebne do konferencji i szkoleń: ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, DVD, ergonomiczne wyposażenie i stałe łącze internetowe.
 
Sala zielona
 
Kameralna sala konferencyjna 20 osobowa również wyposażona w rzutnik i flipcharty oraz stałe łącze internetowe.

Sala słoneczna


Przedzielona dzwiękosczenymi drzwiami, daje możliwość pracy w podgrupach. Wyposażona w rzutnik, flipcharty oraz dostęp do internetu.
 
Możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu o każdej porze roku oraz profesjonalne spa po dniu konferencji dopełniają naszą ofertę szkoleniową dla firm.
 
 
Dworek nad Pilicą, Wólka Magierowa, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą,
tel./fax: 0048 (48) 67 41 072, info@dworeknadpilica.pl 
 
Dworek nad Pilicą - aktywny wypoczynek, rehabilitacja, odnowa biologiczna, wypoczynek nad wodą, spływy kajakowe, masaże, turnusy rehabilitacyjne.
Dworek nad Pilicą – konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, bankiety, specjalne ceny dla firm. Dworek nad Pilicą - wypoczynek blisko natury, agroturystyka, urlop, wakacje z rodziną, weekendy, wesela.
Dworek nad Pilicą - województwo mazowieckie, blisko Warszawy.