Dworek Nad Pilicą
Łejkówka Wake Park
PolskiEnglish

Przyjęcia weselne

Dzień Ślubu  to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w naszym życiu.

   Przyjęcia weselne organizowane w Dworku Nad Pilicą z pewnością na długo pozostaną w pamięci Nowożeńców jak i gości, którzy będą towarzyszyć im w tym wyjątkowym dniu.Urokliwy plener nad brzegiem rzeki z przepięknym ogrodem i salą bankietową,   z której podziwiać można otaczającą nas przyrodę stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu uroczystości , przyciągając  gości z całego kraju a także z zagranicy.

  Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Najważniejsze, by podczas przygotowań do ślubu zwrócić uwagę na szczegóły. Dzięki nim, nawet tradycyjne przyjęcie weselne, może mieć wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój.

  Dworek to niezwykłe miejsce, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Łączy w sobie czar i urok mienionej epoki ze współczesną funkcjonalnością. Wita swoich gości eleganckimi i stylowymi wnętrzami, gdzie w sposób harmonijny łączą się elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnymi akcentami. Każdy element wystroju stanowi swoiste dzieło sztuki, które przyciąga uwagę i zachwyca.
 
 Do dyspozycji gości jest przepiękna nowa przeszklona Sala Bankietowa,  gdzie do uroczystej kolacji może zasiąść 220 osób. Możliwość indywidualnej aranżacji Sali z rozsuwanymi ścianami i szklanymi drzwiami, czyni Salę miejscem magicznym godnym najbardziej wyszukanych przyjęć weselnych
 
  Od początku działalności organizujemy wesela, a zdobyte  doświadczenie potwierdza, że kluczem do sukcesu są :doskonała kuchnia, wyjątkowa oprawa muzyczna i profesjonalna obsługa. Wyśmienite potrawy, które oferuje nasza kuchnia, przygotowywane są przez najlepszych kucharzy i z pewnością zadowolą najbardziej wybredne podniebienia. Menu jest zawsze ustalane indywidualnie i dostosowane do potrzeb klienta. Profesjonalna i miła obsługa zadba natomiast o komfort i wygodę gości podczas przyjęcia.

  Do dyspozycji Pary Młodej przygotowany jest również komfortowy apartament, w którym można znaleźć odrobinę wytchnienia podczas wieczoru pełnego emocji i wrażeń.
Część hotelowa obiektu dysponuje 60 miejscami noclegowym dla gości weselnych.

Dworek jest w pełni klimatyzowany i dla bezpieczeństwa naszych Gości monitorowany. Budynek, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy, objęty jest bezprzewodową siecią Wi-Fi. Przy Dworku dla Gości przygotowany został parking dla samochodów osobowych jak również autokarów.


Dworek nad Pilicą, Wólka Magierowa, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą,
tel./fax: 0048 (48) 67 41 072, info@dworeknadpilica.pl 
 
Dworek nad Pilicą - aktywny wypoczynek, rehabilitacja, odnowa biologiczna, wypoczynek nad wodą, spływy kajakowe, masaże, turnusy rehabilitacyjne.
Dworek nad Pilicą – konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, bankiety, specjalne ceny dla firm. Dworek nad Pilicą - wypoczynek blisko natury, agroturystyka, urlop, wakacje z rodziną, weekendy, wesela.
Dworek nad Pilicą - województwo mazowieckie, blisko Warszawy.