Dworek Nad Pilicą
Łejkówka Wake Park
PolskiEnglish

Spa

MENU SPA GALERIA WYDARZENIA

Nasze Spa to miejsce wyjątkowe, kameralne, każdy nawet najbardziej wymagający znajdzie tu cos dla siebie, strefa relaksu SPA idealnie dopełnia ofertę naszego Hotelu zarówno dla tych gości, którzy intensywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych jak i tych, którzy aktywnie korzystają z szerokiej oferty wypoczynku na świeżym powietrzu w cudownych plenerach Doliny 2 rzek Pilicy i Drzewiczki.
Zapraszamy do relaksu w Spa
Grota z tężnią solankową, łaźnia błotna RASUL, sauna fińska, łaźnia parowa, łaźnia kwiatowa, prysznic do aromatoterapii
i światłoterapii, jacuzzi.
Turnusy odchudzające Relaksacyjne weekendy w SPA
Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej dla Państwa kuracji.
 
Nasze Spa składa się z dwóch części z dwiema strefami relaksacyjnymi.Części mokrej zsauną fińską, łaźnią parową z aromatoterapią i światło terapią, natryskiem wrażeń, łaźnią błotną RASUL z aromatoterapią i światło terapią, oraz tarasem wypoczynkowym z wyjątkową wanną jacuzzi do profesjonalnego masażu leczniczego. Wurządzeniu do terapii wodnej są 4 stanowiska - każde przeznaczone do innego rodzaju masażu. Jacuzzi
Druga cześć, to gabinety zabiegowe  z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych oraz gabinet zabiegów kosmetycznych wyposażony w najnowszą aparaturę do nieinwazyjnych zabiegów efektywnie upiększających  twarz.  Gabinet rehabilitacyjny w którym terapią i masażami zajmuje się fizjoterapeuta z licznymi kursami uznawanymi na całym świecie.
Strefą relaksu dla tej części jest kryształowa komnata solna z tężnią solankową.
 
Regulamin SPA
1. SPA jest miejscem przeznaczonym dla osób dorosłych,  młodzież może korzystać z wybranych zabiegów wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
2. Z groty solnej  z tężnią solankową mogą korzystać  dzieci  w każdym wieku wyłącznie pod opieką rodziców.
3. Z zabiegów SPA nie mogą korzystać :
• kobiety w ciąży (dotyczy zabiegów na ciało i większości masaży) oraz podczas menstruacji;
• osoby będące pod wpływem alkoholu, lub środków odurzających;
• osoby u których występują stany chorobowe, rany cięte, widoczne choroby skóry;
• osoby przewlekle chore, poddane długotrwałemu leczeniu, jeśli choroba lub przyjmowane lekarstwa uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegów w SPA.
3. Na pierwszy umówiony zabieg należy zejść 10 minut przed wyznaczonym terminem w szlafroku i  w kapciach jednorazowych (jeśli jest w pokoju)
4. Rezerwację można zmienić lub odwołać co najmniej z 3 godzinnym wyprzedzeniem. Za usługi odwołane później niż na 3 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem pobierana będzie opłata w wysokości 50% wartości zamówionej usługi.
8. Za rzeczy pozostawione w gabinetach lub przebieralni personel SPA nie ponosi odpowiedzialności.
9. SPA jest miejscem relaksu i wyciszenia w związku z tym zabronione jest na terenie SPA:
• używanie telefonów komórkowych,
• palenie tytoniu,
• spożywanie alkoholu,
• zachowywanie się w sposób głośny, zakłócający spokój innych osób korzystających z usług SPA.
10. Personel ma prawo wyprosić z terenu SPA osoby nie stosującej się do powyższych zakazów, zachowującej w nieodpowiedni sposób bądź zakłócającej spokój.Dworek nad Pilicą, Wólka Magierowa, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą,
tel./fax: 0048 (48) 67 41 072, info@dworeknadpilica.pl 
 
Dworek nad Pilicą - aktywny wypoczynek, rehabilitacja, odnowa biologiczna, wypoczynek nad wodą, spływy kajakowe, masaże, turnusy rehabilitacyjne.
Dworek nad Pilicą – konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, bankiety, specjalne ceny dla firm. Dworek nad Pilicą - wypoczynek blisko natury, agroturystyka, urlop, wakacje z rodziną, weekendy, wesela.
Dworek nad Pilicą - województwo mazowieckie, blisko Warszawy.