REZERWACJA
WIRTUALNY SPACERFacebookPLEN

Pakiety SPA

Romantyczny pobyt w Dworku nad PilicąPakiet Spa dla Ciebie i przyjaciółkiSPA Delux dla CiebieTwój pomysł na RelaxVouchery

Spa

Rodzaje zabiegów (kliknij)

Nasze Spa to miejsce wyjątkowe, kameralne, każdy nawet najbardziej wymagający znajdzie tu coś dla siebie, strefa relaksu SPA idealnie dopełnia ofertę naszego hotelu zarówno dla tych gości, którzy intensywnie uczestniczą w spotkaniach biznesowych jak i tych, którzy aktywnie korzystają z szerokiej oferty wypoczynku na świeżym powietrzu.
 
Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej dla Państwa kuracji.
 
Nasze Spa składa się z dwóch części z dwiema strefami relaksacyjnymi.Części mokrej z sauną fińską, łaźnią parową z aromatoterapią i światłoterapią, natryskiem wrażeń, łaźnią błotną RASUL z aromatoterapią i światłoterapią, oraz tarasem wypoczynkowym z wyjątkową wanną jacuzzi do profesjonalnego masażu leczniczego. W urządzeniu do terapii wodnej są 4 stanowiska - każde przeznaczone do innego rodzaju masażu. 
Druga cześć, to gabinety zabiegowe  z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych oraz gabinet zabiegów kosmetycznych wyposażony w najnowszą aparaturę do nieinwazyjnych zabiegów efektywnie upiększających  twarz.  Terapią i masażami zajmuje się fizjoterapeuta z licznymi kursami uznawanymi na całym świecie.
Strefą relaksu dla tej części jest kryształowa komnata solna z tężnią solankową.
 
Regulamin SPA
1. SPA jest miejscem przeznaczonym dla osób dorosłych,  młodzież może korzystać z wybranych zabiegów wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
2. Z groty solnej  z tężnią solankową mogą korzystać  dzieci  w każdym wieku wyłącznie pod opieką rodziców.
3. Z zabiegów SPA nie mogą korzystać :
• kobiety w ciąży (dotyczy zabiegów na ciało i większości masaży) oraz podczas menstruacji;
• osoby będące pod wpływem alkoholu, lub środków odurzających;
• osoby u których występują stany chorobowe, rany cięte, widoczne choroby skóry;
• osoby przewlekle chore, poddane długotrwałemu leczeniu, jeśli choroba lub przyjmowane lekarstwa uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegów w SPA.
3. Na pierwszy umówiony zabieg należy zejść 10 minut przed wyznaczonym terminem w szlafroku i  w kapciach jednorazowych (jeśli jest w pokoju)
4. Rezerwację można zmienić lub odwołać co najmniej z 3 godzinnym wyprzedzeniem. Za usługi odwołane później niż na 3 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem pobierana będzie opłata w wysokości 50% wartości zamówionej usługi.
8. Za rzeczy pozostawione w gabinetach lub przebieralni personel SPA nie ponosi odpowiedzialności.
9. SPA jest miejscem relaksu i wyciszenia w związku z tym zabronione jest na terenie SPA:
• używanie telefonów komórkowych,
• palenie tytoniu,
• spożywanie alkoholu,
• zachowywanie się w sposób głośny, zakłócający spokój innych osób korzystających z usług SPA.
10. Personel ma prawo wyprosić z terenu SPA osoby nie stosującej się do powyższych zakazów, zachowującej w nieodpowiedni sposób bądź zakłócającej spokój.

70kmod Warszawy
90kmod Łodzi
Lokalizacja

Położone wśród przepięknych lasów, na wysokiej skarpie lewego brzegu Pilicy, liczące 5 tysięcy mieszkańców Nowe Miasto jest wymarzonym miejscem do wypoczynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Puszcza Pilicka jest największym kompleksem leśnym w Środkowej Polsce. Łączna powierzchnia wchodzących w jej skład lasów wynosi 55 tys. ha. Jest największym naturalnym terenem przyrodniczym i wypoczynkowym dla aglomeracji centralnej Polski. O znaczeniu tego obszaru świadczy fakt, że został zaliczony do Krajowej Sieci Ekologicznej ECONET(europejska sieć Econet jest próbą stworzenia hierarchicznego rejestru obszarów o najwyższych walorach przyrodniczych w skali kontynentu)
 
Po uruchomieniu w sierpniu 2004 roku promu przez rzekę Pilicę w Domaniewicach, wybudowana została ścieżka rowerowo-turystyczna biegnącą skarpą nadpilicką. Jest pierwsza część trasy od Domaniewic do Nowego Miasta.
 
Południowa część to lasy wokół akwenów wodnych tworzące urocze zakątki i wspaniałe widoki, rzadko spotykane w tej części kraju. Czysta woda zachęca do kąpieli. Zwłaszcza odcinek w okolicy Nowego Miasta jest pod tym względem wyjątkowy - rzadko w centralnej Polsce można znaleźć rzekę o tak przejrzystej wodzie.
 
W Nowym Mieście nad Pilicą krzyżują się drogi z Warszawy do Kielc, z Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi i Rawy Mazowieckiej, do Radomia. Gmina jest porośnięta lasami (ponad 3600 ha), przez jej teren przepływają dwie rzeki: Pilica i Drzewiczka.
pokaż_
Kontakt i Dojazd

Dworek nad Pilicą - pięknie usytuowany nad brzegiem rzeki Pilicy


Wólka Magierowa 6
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
nr konta 37929100010024313330000010
NIP 797-155-08-30

Recepcja hotelu
(Rezerwacje indywidualne)
tel. (+48) 48 67 41 072
kom. (+48) 606 851 999
info@dworeknadpilica.pl

(Rezerwacja konferencji i przyjęć okolicznościowych/weselnych)
tel. (+48) 882 083 577
konferencje@dworeknadpilica.pl
przyjecia@dworeknadpilica.pl

(Kadry / księgowość)
ksiegowosc@dworeknadpilica.pl
kom. (+48) 604 550 700
zamknij
Zapytaj o termin
zamknij
REZERWACJA